13-15 maja 2021, Wrocław, Hotel Ibis Styles Wrocław Centrum

XI Zjazd Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej Postępy w elektrofizjologii i ich kliniczne znaczenie


Zapraszamy do zgłaszania propozycji prezentacji ustnej oraz plakatowej. Chcesz zaprezentować ciekawy przypadek z własnej praktyki, albo rozwinąć jakiś nurtujący temat? To jest właśnie okazja, żeby podzielić się wiedzą i informacjami z uczestnikami naszej konferencji.

1. Zgłaszanie abstraktów do sesji ustnej i plakatowej możliwe jest do 29.02.2020 (Termin został wydłużony do 18.03.br.) - wystarczy wybrać opcję ZGŁOŚ ABSTRAKT w menu powyżej i postępować zgodnie z instrukcjami. Uwaga - aktualizacja: Internetowy system rejestracji abstraktów został zamknięty, w przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o bezpośredni kontakt mailowy: estachurska@inspirecongress.pl 

2. Odpowiedź, czy abstrakt został zakwalifikowany jako temat sesji ustnej, czy plakatowej, zostanie przekazana autorom do 31.03.2020 wraz ze szczegółami technicznymi jak pracę przygotować.

3. JAK PRZYGOTOWAĆ STRESZCZENIE?
Abstrakt razem z tytułem, autorami i afiliacjami powinien zawierać maksymalnie 2200 znaków. Całość tekstu proszę opracować jednolicie bez wyróżnień i spacji czcionką 12p Times New Roman z jednym odstępem między wierszami z marginesem normalnym po 2,5 cm z każdej strony arkusza, bez justowania z wysunięciem dla akapitu 1,25.

Zapraszamy!

Hotel Ibis Styles Wrocław Centrum
pl. Konstytucji 3 Maja 3
50-083 Wrocław

13-15 maja 2021

ORGANIZATOR

Polskie Towarzystwo Neurofizjologii Klinicznej

BIURO ORGANIZATORA

Biuro Organizacji Konferencji InspireCongress Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śl. 95
53-332 Wrocław
Tel.: 71/7809052
E-mail: biuro@inspirecongress.pl

WSPÓŁORGANIZATOR

Katedra i Klinika Neurologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Medycyny